Прайс 2026
Bombardier, 155 к.с.
30 хвилин - 4000 грн.
60 хвилин - 7500 грн.
Bombardier, 215 к.с.
30 хвилин - 5000 грн.
60 хвилин - 10000 грн.
Bombardier, 260 к.с.
30 хвилин - 6800 грн.
60 хвилин - 13500 грн.
У вартість включено паливо, послуги інструктора та рятувальна екіпіровка.
Гідроцикли працюють у Гідропарку (обмежена зона катання). Працює прокат гідроциклів лише у вихідні дні.
до 2-х осіб
- банан на 4 місця
- шайба (плюшка)
- вейкборд
- лижі
- франтик (таблетка)
- персональне керування гідроциклом (без інструктора на скутері) заборонено у нетверезому стані або в ситуації, коли людина вперше за кермом
- під час використання водних атракціонів гідроциклом керує інструктор!
- той, хто зайняв місце водія, несе відповідальність за цілісність скутера, і в разі його пошкодження відшкодовує завдані збитки
- Швидке замовлення, всього 10 хвилин
- У нас актуальні та чесні ціни
- Ми допомагаємо підібрати судно, що підходить саме вам
- Можливість забронювати за телефоном
- Зручні форми оплати: готівковий або безготівковий розрахунок
- Спочатку дивіться, потім платіть
- Гарантія бронювання
- Гарантія 100% відпочинку
- Гарантія достовірної інформації
- Гарантія чесної ціни
- Гарантія від неприємних сюрпризів
- Гарантія гарної погоди




Відгук буде опубліковано після модерації - перевірки тексту на наявність нецензурної лексики та образ
Ми будемо вдячні Вам за Ваш чесний відгук про нашу роботу та враження про відпочинок, який безсумнівно допоможе нам стати кращим для Вас..
Було дуже-дуже круто. Хвилювалась, бо ні на звичайному, ні на водному мотоциклі їздити не вмію. Дякую інструкторам компанії Катера.юа, дуже гарно все пояснили, тому все пройшло чудово. Я в захваті від такої пригоди. Тепер усім буду радити, хто хоче додати у своє буденне життя трохи адреналіну.
Порадовал высокий уровень организации этого приключения. Я давно хотел покататься на гидроцикле. Однажды на море собирался погонять, но в назначенный день испортилась погода, поэтому приключение сорвалось. Но в этот раз звезды сошлись идеально. Менеджер из Katera.ua подобрал мне удобное время, инструктор встретил, все рассказал, показал, интересовался, все ли понравилось. И да, мне все понравилось. Намерен вернуться. Если уже попробовал од ин раз, потом хочется еще и еще.
Получился великолепный выходной. С учетом того, что на улице было больше 30 градусов, проехаться на гидроцикле по воде – это кайф. Освежающие брызги, эмоции от скорости, кровь бурлит в жилах. Это фантастически. Это в 100 раз веселее, чем просто валяться на пляже. Очень советую, кто еще не пробовал.
Позитивных эмоций море. Давно так не отрывалась. Рада, что наконец-то решилась. Благодарю всех, кто помог организовать это маленькое приключение для меня.